Biuro lekarski

O MNIE

Pracuje na urządzeniu META HUNTER,

które pozwala na zastosowanie terapii bezpośrednio wpływając na poszczególne elementy organizmu poprzez naprawę spektrum energetycznego (tzw. Meta Terapia).

Technologia biorezonansu bardzo się rozwija. Kiedyś pozwalała jedynie ocenić stan organizmu i zostawiała Klienta z informacją nie dając rozwiązania w przypadku występowania dolegliwości.

 

Osobiście pracuję na jednym z najnowszych urządzeń dostępnych na rynku: META HUNTER, który pozwala na leczenie za pomocą biofeedbacku i jest tak zaprojektowany, aby zapewnić najbardziej dokładne wyniki diagnostyczne, ponieważ skupia się na falach mózgowych, bo umysł jest serwerem gdzie zaczynamy gromadzenie informacji na temat zmian zachodzących w
organizmie.

Przez lata pracy z Klientami zauważyłam jak wiele dolegliwości w ciele jak również w psychice jest wywołanych poprzez patogeny. Czasami aby przywrócić właściwe wibracje organizmu trzeba najpierw go oczyścić. Okazuje się, że po takiej zmianie wiele organów powraca do swojego naturalnego/ zdrowego wzorca. Ludzkie ciało to bardzo mądry i wspaniały instrument, który nigdy nie atakuje własnych komórek bez powodu, atakuje tylko te komórki które zostały zainfekowane
wirusami lub bakteriami.

System diagnostyki nieliniowej (biorezonans) to najnowocześniejsze technologie medyczne oparte na analizie widmowej wirujących pól magnetycznych żywych organizmów. Biorezonans umożliwia uzyskanie pełnej informacji o zdrowiu i początkowych sygnałach pojawienia się symptomów chorobowych (w tym onkologicznych), niemożliwych do wykrycia takimi metodami jak USG, rentgen, tomografia itp., które uwidoczniają dopiero ukształtowaną już zmianę. Terapia nieliniowa to metoda terapeutyczna oparta na biorezonansie, która interaktywnie działa z częstotliwościami elektromagnetycznymi naturalnie przekazywanymi przez pacjenta. Terapia aktywuje zdolności samo naprawcze organizmu i powodują powrót organizmu do zdrowia ze stanu wywołanego zewnętrznymi efektami patologicznymi.

Dyplomy i certyfikaty:

Certyfikat ukończenia kursu diagnostyki pól informacyjnych
Certyfikat ukończenia kursu analizy danych biorezonansowych
Certyfikaty ukończenia kursu stosowania informaterapii i metaterapii
Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu obsługi biorezonensu HUNTER

Zapraszam,

Agnieszka Wiecxorek

Tropical Leaves

Adres

ul. Zachodnia 27a/2

05-552 Wola Mrokowska

Zadzwoń: +48 516 532 753

Godziny pracy

w tygodniu:

18:30 - 20:30

weekendy:

10:00 - 18:00

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja  telefoniczna

© 2020 TERAPIA NIELINIOWA - kopiowanie treści zabronione